Biz

Şengül Hablemitoğlu-7

BİZ KISACA HaE OLARAK !

Hablemitoğlu Ankara Enstitüsü olarak yardım ve rehberlik talebi ile bize başvuran herkese destek olmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz sizin sağlığınız ve mutluluğunuz.

Sizlerin duygusal ve düşünsel olarak kendinizi tanımanızı, anlamanızı ve doğru değerlendirerek yeniden yapılandırabilmenizi; yaşamınızdaki sorunlar, kaygılar, sıkıntılar, karmaşalar, korkular ve endişeler karşısında varlığınızı başarı ile sürdürmenizi profesyonel bir bakışla desteklemek ve birlikte çözüm üretmek için buradayız…

Yaşamınızın güzelliklerini ortaya çıkararak daha mutlu ve huzur dolu bir yaşam sürdürmenizi amaç edindik.

Yaşamınızın çeşitli dönemlerinde kendinizi güçsüz ya da çaresiz hissedebilirsiniz. Olaylarla başa çıkma becerileriniz içinde bulunduğunuz durum ya da karşılaştığınız sorunlar için yeterli olmuyorsa, dengenizi yeniden kurmak için sahip olduğunuz kaynaklarınızı profesyonel bir yardım almadan harekete geçirmekte zorlanıyorsanız danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı düşünen insanlar danışmaktan çekinmezler.

Danışmak bazen sorunlarınız arasında sıkıştığınızda doğru düşünmenize daha kolay karar vermenize yardım ederek yaşamınızı daha kolay anlamlandırarak yaşamdan keyif almanıza katkıda bulunabilir.

SİZ HANGİ GRUPTASINIZ ?

Çeşitli sorunlarla karşılaştıklarında insanların genel olarak tepkileri; soruna odaklanmak, çözüme odaklanarak başa çıkmaya çalışmak ya da vazgeçip pes etmektir…Gelin birlikte yaşamınızda en doğru olacağına inanacağınız kararları birlikte verelim ve sorunları aşalım.

iliski

REFERANSIMIZ

Sizinle iletişimimiz, size olan ilgimiz ve farklı deneyimlere dayalı uygulamalarımız bizim en önemli referansımızdır. Referanslarımıza ilişkin Enstitümüzden bilgi alabilirsiniz.

UZMANLARIMIZ

Alanında değerli akademik deneyimi olan, tanınmış uzmanlarla çalışmaktayız, uzmanlarımız hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz…